Päästame Eesti! Vali mind Riigikogusse numbriga 580

Rohkem rahva häält Toompeale!

Riigikokku valituks osutudes loodan minuga suhelnud inimeste arvamuse laia auditooriumini viia. Vaid sellisel moel suudame hoida oma riiki ja demokraatiat, mille piirid on praeguse valitsuse tõlgenduses juba selgelt ähmastunud. Olen kindel, et meil on tegelikult palju inimesi, kes näevad kaugemale riigipirukast ja -toolist ning tahavad tõesti südamest Eesti päästeaktsioonile kaasa aidata. 

Areneva poliitiku käsiraamat

Uudis! Areneva poliitiku käsiraamat

Järjekordsete valimiste eel avastasin, et pole veel kusagil kohanud kasulikku poliitõpikut. Andsin välja 96 leheküljelise humoristlikus võtmes “Areneva poliitiku käsiraamatu”, millest saab ülevaate praegusest poliitmaastikust ja sellest, kuidas asjad tegelikult peaks käima ja millest ma ka ise juhindun.

Päästame Eesti!

EKRE 2023. aasta Riigikogu valimiste programm

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna 2023. aasta Riigikogu valimiste programm. Eelseisvatel Riigikogu valimistel on kaalul Eesti rahvusriigi püsimajäämine. Eesti praegune valitsus on viinud meie riigi ja rahva hävingu äärele. Meil tuleb kahjudeta läbida majanduskriis, jääda ellu julgeolekukriisis ja ületada rahvastikukriis. Eesti Konservatiivne Rahvaerakond pakub Eestile paremat tulevikku. Kutsume koonduma meie erakonna toetuseks kõiki, kes hoolivad meie põhiseaduslikust riigikorrast, kes soovivad elada jõukas ja turvalises riigis ning kes tahavad, et ka meie lapsed ja lapselapsed räägiksid eesti keeles.

Kirjanik Mati Laos intervjueerib Jaanus Härmsi

III OSA: Intervjuu – teemaks riigikaitse

Kirjanik Mati Laos tegi minuga intervjuu. Kolmanda osa teemaks on riigikaitse. 

Kirjanik Mati Laos intervjueerib Jaanus Härmsi

II OSA: Intervjuu – teemaks energeetika

Kirjanik Mati Laos tegi minuga intervjuu. Teise osa teemaks on energeetika. Mida tuleks kindlasti ära teha, et inimesed paremini toime tuleksid. Eesti strateegilistest asjadest, nagu energia hinnad, põlevkivi tootmisest, tuuleparkidest jne.

Kirjanik Mati Laos intervjueerib Jaanus Härmsi

I OSA: Intervjuu

Kandideerin riigikokku ja seoses sellega tegi kirjanik Mati Laos minuga intervjuu. Esimeses osas tuleb juttu minu juurtest, spordikarjäärist ja erinevatest tegevustest.

KOV2021 - Jaanus Härms nr. 167

Video: KOV2021 valimisprogrammi tutvustus

Videost saad ülevaate millised on minu KOV2021 lubadused.

Facebook-logo

EKRE Harku vallas kogukond Facebookis

Selleks, et ühendada Harku vallaga seotud EKRE liikmed, sõbrad ja valijad, on loodud Facebookis grupp nimega “EKRE Harku vallas“. Kutsun üles sellega liituma ja ka sinna oma sõpru kutsuma.

Intervjuu Riho Saksusega

Video: Intervjuu Riho Saksusega

Tabasalu Päev 2021 toimumise ajal tegin intervjuu EKRE Harku osakonna kolleegi Riho Saksusega.

Intervjuu Kersti Ojasuga

Video: Intervjuu Kersti Ojasuga

Tabasalu Päev 2021 toimumise ajal tegin intervjuu Harku Sotsiaalkeskuse juhataja Kersti Ojasuga.