Jaanus Härms koos oma lastega

Olen sündinud 1973 aastal. Harku vallaga olen seotud lapsepõlvest peale. Ajaliselt kõige rohkem Vääna-Jõesuuga, kus mu vanematel oli suvila, kes hiljem ehitasid selle elamuks. Mul on 2 venda ja neli last (3 poissi ja tüdruk).

Elan juba üle 15 aasta Vääna külas ja töötan valla heakorra projektijuhina. Minu tööülesannete hulka kuulub ka Harku valla randade heakorra järelvalve ja hoolduse korraldamine. Ühiskondlikku tegevust korraldan Vääna Seltsi juhatajana. Minu missioon on olnud Vääna Seltsimaja elushoidmine ja, et Harku valla elu ei oleks ainult Tabasalu-keskne vaid terviklik, et inimestel oleks ülevallaliselt hea elada.

Olen olnud 13 aastat Harku Vallavolikogu liige sh. majanduskomisjoni liige ning mõnda aega ka ehitus- ja planeerimiskomisjoni, maa- ja keskkonnakomisjoni, revisjonikomisjoni ning sotsiaalkaitse- ja tervishoiukomisjoni liige. Olen ka Vääna Mõisakooli hoolekogu liige ja üks Harku Valla Arendusühingu asutajaliikmetest.

Olen korraldanud ka koos tolleaegse Vääna Seltsimaja perenaise Eneli Hinnoga Harku valla Külade Päev 2017 Vääna mõisa pargis.

Aastal 2021 andsin välja ka Harku valla ajalugu käsitleva raamatu “Harku vald mosaiigipeeglis”.

2019 aastal olin ka üks koristustalgute “Teeme Ära 2019 – Türisalu raketibaasis” korraldajatest, mida kajastas ka peavoolumeedia, sh. telekanalid ETV AK, ETV+ ja Kanal 2 Reporter.